LIM Flowers X Macrocenter: Türkiye’nin İlk Çiçek Marketi!

Herkese iyi pazarlar!

Size birkaç gün önce duyurduğumuz müthiş bir yenilik vardı, hatırladınız mı? 

Evet, LIM Flowers çiçek marketi! Türkiye’nin ilk çiçek marketini Macrocenter Suadiye’de açmamızın ardından değerli müşterilerimize çiçek marketi nedir ve internet sitemizden alışveriş yapmaya kıyasla ne güzellikleri olacak, bilgilendirici bir blog yazısı hazırlamak istedik. 

Bu haftaki pazar blogumuzda LIM Flowers çiçek marketi hakkında merak ettiğin her şeyin cevabını bulabileceksin!

Suadiye Macrocenter bünyesinde kurulan çiçek marketimizde seni neler bekliyor?

Burada klasik LIM çiçek kutularına erişebileceğin gibi tek tek çiçeklerini seçebilir, tekli üçlü beşli çiçekler satın alabilirsin! Çiçek marketimizde aynı zamanda sizler için hazırladığımız LIM kutularını da kendin için ya da sevdiklerin için satın alabilirsin!  Ayrıca, LIM Flowers geleneği de olduğu gibi devam edecek! Her hafta Hollanda’dan ithal edilmiş egzotik çiçek türlerini çiçek marketimizden satın alabilecek, çiçek aranjmanını yaratabileceksin! Tüm bunlara ek olarak Macrocenter’a özel tasarlanan LIM kutuları da yepyeni içerikleriyle seni bekliyor!

Ayrıca, daha önce LIM Flowers’ta hiç görmediğin bir yenilik daha seni bekliyor: saksı çiçekler! Evet, artık saksı çiçeklerini de LIM Flowers’tan alıp evini/bahçeni güzelleştirebileceksin! Özenle seçilmiş saksılara yerleştirdiğimiz yeşil bitkilerimiz de kendin-yap konseptimizle uyum içinde. Çiçek marketimizden aldığın yeşil bitkilerine evde sevgini gösterdikçe değişimlerine inanamayacaksın! 

Tüm bu yeniliklere ek olarak yine bakım kiti ve vazo gibi olmazsa olmaz LIM tamamlayıcılarını da alıp direkt evine götürebilirsin!

Market alışverişine çıktığında masanı süslemen için sana rahatça çiçek alışverişi yapma fırsatı sunmakla kalmıyoruz tabii ki! LIM Flowers standında sizi karşılayacak olan çiçek tasarımcılarımız ise tüm sorularına cevap verebilecek! Hangi çiçeğin bakımının nasıl yapılacağını, çiçeklerin neyi sevip sevmediğini, hatta çiçeklerinin anlamını bile LIM çalışanlarından öğrenebileceksin! Sevdiklerine hediye çiçek almak için de Macrocenter’a gelip çiçekleri tek tek seçebileceksşn!

Peki bu çiçek marketten alışverişini nasıl yapacaksın? Çiçeklerini özenle seçtikten sonra tıpkı diğer market alışverişlerinde olduğu gibi kasada kolayca ödeme gerçekleştirebileceksin! Ayrıca çiçek marketimize özel tasarlanan LIM çantalarımız ile de çiçeklerini taşıman çok kolay olacak!

Bu yeni LIM deneyimini yaşayabilmen ve eşsiz tasarımlarımızı yeniden görebilmen için Suadiye Macrocenter LIM Flowers Çiçek Marketine davetlisin! 1 Ekim Cuma günü faaliyete giren çiçek marketimiz sana bildiğinden çok daha farklı bir LIM Flowers deneyimi sunacak!

Artık LIM çiçeklerine sadece bir gün değil haftanın her günü saat 12:00 ila 20:00 saatleri arasında ulaşabileceksin! LIM Flowers deneyimini Macrocenter’da yaşamak istiyorsan seni de Macrocenter Suadiye’ye bekliyoruz. Ha, eğer sen Macrocenter’a gelemiyorsan LIM çiçekleri seni hala limflowers.com’da bekliyor!Çiçek markette görüşmek üzere,

Sevgiyle kalın!

Bir Cevap Yazın

API –>