Sıkça Sorulan Sorular

Tek Seferlik Satış & Abonelik

Tabii ki, abone olmadan da tek seferlik çiçek gönderimimiz mevcut.

Tamamlaman gereken dört adım var:

  1. Küçük, orta veya büyük boy çiçek kutularından birini seçmelisin.
  2. Çiçeğinin haftada bir ya da iki haftada bir teslim edilmesini tercih edebilirsin.
  3. Çiçeklendikçe Öde, 3 Ay Çiçeklen veya 6 Ay Çiçeklen abonelik paketlerinden birini seçebilirsin.
  4. Teslimat bilgilerini girmelisin.

Gerisi biz hızlıca halledeceğiz!

LIM aboneliğin için Çiçeklendikçe Öde, 3 Ay Çiçeklen veya 6 Ay Çiçeklen paketlerinden birini seçebilirsin. Çiçeklendikçe Öde paketinde aboneliğini iptal etmediğin sürece sana düzenli olarak LIM Çiçek Kutusu gönderilir ve ödeme teslimatından önce otomatik olarak alınır.

3 Ay ve 6 Ay Çiçeklen paketlerinde ise, seçtiğin süre boyunca düzenli olarak LIM Çiçek Kutusu gönderilir ve ödemenin tamamı ilk teslimattan önce alınır.

Aboneliklerini istediğin zaman hesabın üzerinden iptal edebilir, dondurabilir, erteleyebilir ve yeniden etkinleştirebilirsin. Aboneliğin nasıl çalıştığı hakkında hala soruların varsa, hello@limflowers.com adresinden bizle iletişime geçebilirsin.

Evet yapabilirsin! Aboneliğini ertelemek için LIM Flowers hesabına giriş yapıp, ertele butonunu tıklaman yeterli. Üyeliğini ertelerken teslimatlarına devam etmek istediğin bir sonraki teslimat tarihini seçebilirsin.

Teslimat

Tabii ki! Çiçeklerinle uyumlu olacak şekilde seçtiğimiz cam vazolarımızdan sipariş edebilirsin.

Şimdilik yalnızca İstanbul ile sınırlı gönderim yapabiliyoruz. Çiçeklerimizin sizlere ulaşması için gönderim ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.

Ödeme

Hayır, fiyatlarımız seni üzecek kötü sürprizler içermiyor. Fiyatlarımız, KDV ve teslimat ücreti dahildir.

Banka veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödemeler, Çiçeklendikçe Öde paketimizde teslimatınızdan önce otomatik olarak alınır. 3 Ay Çiçeklen ve 6 Ay Çiçeklen paketlerinde ise, ilk çiçek kutunuzu sipariş ettiğinizde, ödemenin tamamı seçtiğiniz ödeme yöntemiyle alınır.

Hediye gönderimlerinizi de diğer teslimatlarımız gibi Çarşamba günü yapıyoruz; ancak sevdiğinizin özel günlerini atlamamak adına belirttiğiniz tarih için hediye gönderdiğiniz kişiye e-mail üzerinden hediye kartı gönderiyoruz.

Bize Ulaş

Hala sorun mu var?