Sıkça Sorulan Sorular

Tek Seferlik Satış & Abonelik

Tabii ki, abone olmadan da tek seferlik çiçek gönderimimiz mevcut.

Tamamlaman gereken yalnızca dört adım var:

  1. Küçük, orta veya büyük boy çiçek kutularından birini seçmelisin.
  2. Çiçeğinin teslimat sıklığını belirlemelisin.
  3. Çiçeklendikçe Öde, 3 Ay Çiçeklen veya 6 Ay Çiçeklen abonelik paketlerinden birini seçebilirsin.
  4. Teslimat bilgilerini girmelisin.

Gerisi biz hızlıca halledeceğiz!

LIM aboneliğin için Çiçeklendikçe Öde, 3 Ay Çiçeklen veya 6 Ay Çiçeklen paketlerinden birini seçebilirsin. Çiçeklendikçe Öde paketinde aboneliğini iptal etmediğin sürece sana düzenli olarak LIM kutusu gönderilir. Tüm bu abonelik çeşitlerinde ise çiçeklerinin evine haftada bir mi iki haftada bir mi gelmesini istediğini belirterek teslimat sıklığına kendin karar verebilirsin!

3 ay çiçeklen ve 6 ay çiçeklen abonelik paketlerimizi satın aldığında paketin son gönderimden sonra otomatik olarak yenilenir. Profilinde yer alan bir sonraki ödeme tarihinden önce aboneliğini iptal edebilir veya hello@limflowers.com mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçerek paketinin yenilenmemesini isteyebilirsin.

Yenilemeden önce, gönderdiğimiz hatırlatma maili ve önceki aboneliğinin son LIM çiçek kutusunda yer alan “son gönderim notu” ile de sana hatırlatmalarda bulunuyoruz!  

Çiçeklendikçe Öde paketlerimiz ise iptal etmediğin sürece devam ettiği için yenileme gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Profil sayfanda yer alan “İptal Et” butonunu kullanarak ya da hello@limflowers.com e-posta adresi, @limflowersistanbul DM ve telefon numaramız aracılığıyla bize ulaşarak aboneliğini iptal edebilirsin. Çiçeklendikçe Öde paketinde ise haftalık ödeme aldığımız için herhangi bir ücret iadesi ya da ek bir ücret temini olmadan paketin iptal edilecektir.

Aboneliğini iptal etmek yerine sebebi ne olursa olsun 2 aya kadar siparişlerini erteleyebilir, aboneliğini durdurabilirsin. Böylece LIM çiçeklerin istediğin zaman evini renklendirmeye devam eder!

NOT: İptal işlemlerinde teslimat gününden en geç 3 iş günü önce haber vermen gerekmektedir.

Şehir dışına gideceksin ya da bir süre çiçek almak istemiyorsun; ancak aboneliğini iptal etmek yerine bir süre ara vermek istiyorsan siparişlerini ertelemek çok kolay!

İki aya kadar olan erteleme işlemlerin için hello@limflowers.com e-posta adresi, @limflowersistanbul DM ve telefon numaramız aracılığıyla müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçerek teslimat tarihini ileri bir zamana oluşturabilir, abonelik planını yeniden düzenleyebilirsin.

NOT: Erteleme işlemlerinde teslimat gününden en geç 3 iş günü önce haber vermen gerekmektedir.

Teslimat

Tabii ki! Çiçeklerinle uyumlu olacak şekilde seçtiğimiz cam vazolarımızdan sipariş edebilirsin.

Şimdilik yalnızca İstanbul ile sınırlı gönderim yapabiliyoruz. Çiçeklerimizin sizlere ulaşması için gönderim ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.

LIM Flowers ekibi olarak teslimat sürecinde bir olumsuzluk yaşamamanız adına kuryelerle çalışıp tüm önlemleri alıyor olsak da herhangi bir sıkıntı yaşaman halinde sorunu fotoğraflayarak veya detaylı bir açıklama yazarak hello@limflowers.com e-posta adresi ya da @limflowersistanbul Instagram adresi aracılığıyla bize ulaşabilirsin. Müşteri hizmetleri ekibimiz sana en uygun çözümü bulup hızlı bir geri dönüş sağlayacaktır!

Ödeme

Hayır, fiyatlarımız seni üzecek kötü sürprizler içermiyor. Fiyatlarımız, KDV ve teslimat ücreti dahildir.

Banka veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsin. Ödemeler, Çiçeklendikçe Öde paketimizde teslimatından önceki Cumartesi günü otomatik olarak alınır. 3 Ay Çiçeklen ve 6 Ay Çiçeklen paketlerinde ise, ilk çiçek kutunu sipariş ettiğinde, ödemenin tamamı seçtiğin ödeme yöntemiyle alınır.

Ödemeden sonra herhangi bir sebepten dolayı aboneliğini ertelemek istersen, en fazla 2 ay (8 hafta) olmak üzere ileri tarihe erteleyebilirsin.

Hediye gönderimlerini de diğer teslimatlarımız gibi Çarşamba günü yapıyoruz; ancak sevdiklerinizin özel günlerini atlamamak adına belirttiğin tarih için hediye gönderdiğin kişiye e-mail üzerinden hediye kartı gönderiyoruz.

Bize Ulaş

Hala sorun mu var?